Deze 8 bekende Vlamingen krijgen hoofdrol in 'James, de Musical'

vrijdag 6 augustus 2021

Wie laat zich verrassen met een musical over zijn of haar leven? Play4 zet met 'James, de Musical' enkele bekende Vlamingen in de bloemetjes. Maar over wie zal James Cooke zingen? De namen zijn bekend!

TVVisie schreef het eerder al. James Cooke werkt deze zomer aan 'James, de Musical' waarin hij 8 centrale gasten op het podium van het NT Gent verrast met een musical over hun leven. Persoonlijke en verrassende verhalen, kleine en grote emoties, een lach en een traan, maar vooral heel veel show. Niemand minder dan Willy Sommers, Margriet Hermans, Niels Destadsbader, Jani, Gert Verhulst, Natalia, De Pfaffs en Philippe Geubels krijgen een hoofdrol in 'James, de Musical'. Tickets zijn nog steeds beschikbaar. Wanneer James, de Musical' op tv komt is nog niet bekend.


Meer weten over het nieuwe tv-seizoen? Schrijf je in voor de gratis TVvisie Nieuwsbrief, iedere ochtend alle nieuwtjes in je mailbox!


Lees ook:
Play4 zoekt publiek voor 'James, de Musical'

DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers