Jani Kazaltzis presenteert nieuw seizoen 'Blind Gekocht'

dinsdag 17 augustus 2021

Na drie succesvolle seizoenen krijgt het verbouwprogramma 'Blind Gekocht' in het voorjaar van 2022 een vervolg. Voor het vierde seizoen kiest Play4 voor een presentator uit eigen huis. Niemand minder dan Jani treedt in de voetsporen van Dina Tersago en Kobe Ilsen.

Jani gaat samen met makelaar Béa Vandendael en interieurarchitecten Bart Appeltans en Kelly Claessens op zoek naar dat ene droomhuis dat de koppels zelf maar niet te pakken krijgen en ze hakken voor hen de knoop door. Zoals steeds één klein detail: de kersverse eigenaars krijgen hun woning pas te zien nadat de experten het voor hen hebben gekocht.

Hiermee zoekt Play4 de gastheer voor zijn succesvol verbouwprogramma niet langer buitenhuis. Na twee seizoenen Dina Tersago keerde zij terug naar VTM. Kobe Ilsen kreeg al na één seizoen van de VRT te horen dat hij niet langer voor de concurrentie mocht werken. Met Jani kiest Play4 nu voor meer zekerheid. Naast 'Blind Gekocht' werkt hij met Otto-Jan Ham ook aan een nieuw programma. Die opnames starten volgende maand. (Bron: HLN.be)



Lees ook:
Kobe Ilsen niet langer presentator van 'Blind Gekocht' op Play4
Otto-Jan Ham maakt samen met Jani Kazaltzis programma voor Play4
Dina Tersago ruilt VIER opnieuw voor VTM

DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Slag om de Schelde' (Levitate Film)

November 1944. Op het Zeeuwse Walcheren vechten tienduizenden geallieerden en Duitsers tegen elkaar. De wegen van een Nederlandse jongen die voor de Duitsers vecht, een verdwaalde Engelse gliderpiloot en een tegen wil en dank in het verzet betrokken Zeeuws meisje kruisen elkaar. Centraal staat De Slag om de Schelde, die in het najaar van 1944 plaatsvond in Zeeland en West-Brabant en waarbij meer dan 10.000 personen het leven lieten. Deze slag staat bekend als een van de belangrijkste en heftigste slagvelden in West-Europa.

'De Slag om de Schelde', film uit 2020 met oa. Gijs Blom, om 22.25 uur bij de EO op NPO 3.

Dossiers